Proteza piersi ENERGY LIGHT 2S Amoena

Proteza piersi ENERGY LIGHT 2S Amoena

680,00 zł
Brutto

Kluczowe zalety protezy piersi ENERGY LIGHT 2S Amoena:

  • zapewnia stałą, komfortową temperaturę przez cały dzień
  • zawiera o 30% więcej materiału Comfort+ w porównaniu z innymi protezami z Comfort+
  • miękka powierzchnia trójwymiarowych perełek w połączeniu z kanalikami powietrznymi zwiększa wentylację, pozwalając skórze swobodnie oddychać
  • półpełna głębokość miseczki
  • symetryczny kształt - możliwość dopasowania protezy na prawą, jak i lewą stronę
Rozmiar: 1
Ilość

PROTEZA PIERSI ENERGY LIGHT 2S AMOENA

Jeśli całodniowa świeżość i komfort są dla Ciebie priorytetem, rewolucyjna proteza piersi Energy stanowi idealne rozwiązanie. Podczas ćwiczeń, w trakcie leczenia lub przy objawach menopauzy - proteza Energy pomoże Twojemu ciału swobodnie oddychać. Zmniejsza potliwość pod protezą i zwiększa parowanie podczas aktywności.

półpełna głębokość miseczki symetryczny kształt - możliwość dopasowania na prawą, jak i lewą stronę klatki piersiowej 30% lżejsza w porównaniu z protezą w standardowej wadze zmniejsza potliwość pod protezą i zwiększa parowanie w trakcie ćwiczeń, leczenia lub uderzeń gorąca zapewnia stałą, komfortową temperaturę przez cały dzień o 30% więcej materiału Comfort+ w porównaniu z innymi protezami z Comfort+

Rozmiary protezy piersi ENERGY LIGHT 2S Amoena:

1-14

Materiał protezki piersi Energy Light 2S 342

folia poliuretanowa, lekki silikon, silikon, materiał zmiennofazowy

Bardzo prosimy o zachowanie opakowania po protezie. Wszystkie protezy silikonowe  zaleca się trzymać w specjalnie wyżłobionych pudełkach. Są one gwarancją tego, że protezy nie ulegną odkształceniu.

Zwrot protezy lub jej wymiana będzie pozytywnie rozpatrywana tylko w przypadku odesłania towaru w oryginalnym opakowaniu.

342
5 Przedmioty

Brak opinii

Powiązane produkty ( 2 innych produktów w tej samej kategorii )