Biustonosze z fiszbiną

Biustonosze z fiszbinami dla amazonek

Biustonosze z fiszbinami to popularny rodzaj bielizny, który charakteryzuje się obecnością metalowych lub plastikowych fiszbin umieszczonych pod miseczkami. Zapewniają one dodatkowe wsparcie w celu podtrzymaniu biustu (a w przypadku amazonek także protez piersi).

W przypadku kobiet po mastektomii dobór bielizny jest szczególnie istotny. Wybór odpowiedniego stanika dla amazonki jest niezwykle ważny dla zdrowia i komfortu. Oprócz odpowiedniego rozmiaru miseczki czy obwodu biustonosza (biustonosz nie może być za mały) ważny jest również jego rodzaj. Biustonosze z fiszbiną mają niezwykle wiele zwolenniczek. Jednak należy pamiętać, że po amputacji piersi nie zaleca się do roku używanie biustonosza z fiszbinami.

Zalety biustonoszy z fiszbinami

Z pewnością ten rodzaj biustonoszy jest idealny dla kobiet z większym biustem. Stanik z fiszbiną będzie dobrze podtrzymywał piersi i protezy piersi, minimalizując ich ruch, na przykład podczas wysiłku fizycznego.

Fiszbiny odciążają także ramiona, dzięki czemu biustonosz z fiszbiną jest bardzo komfortowy w użytkowaniu.

Odpowiednio dobrany biustonosz z fiszbinami nada piersiom ładny, estetyczny kształt, a także sprawi, że będą wyglądały na pełniejsze i staną się uwypuklone.

Stanik z fiszbinami szczególnie dobrze sprawdzi się przy większych piersiach i protezach piersi, które z jego pomocą są odpowiednio wymodelowane, podtrzymane i uniesione.

Reasumując głównymi zaletami biustonosza z fiszbinami, jest swego rodzaju uczucie odciążenia, a przede wszystkim odpowiednie wyeksponowanie biustu, który jest lekko uniesiony i ma perfekcyjny kształt.

Stanik z fiszbinami czy bez?

Ostateczny wybór to kwestia indywidualna. Nie możemy więc podjąć decyzji za Ciebie.

Pamiętaj jednak, że pierwszy biustonosz z fiszbinami możesz kupić dopiero kupić rok po mastektomii (amputacji piersi).

Przyjęło się, że stanik bez fiszbin jest tylko dla kobiet z mniejszym biustem. To jednak nie zawsze prawda! Amazonki z większymi piersiami również znajdą w naszej ofercie biustonosze bez fiszbin, które zapewnią odpowiednie podtrzymanie. Warto jednak pamiętać, że brak fiszbin w przypadku kobiet o większych piersiach, powinien być rekompensowany szerszymi ramiączkami, wytrzymałym materiałem i odpowiednim rozmiarem.

Dobór odpowiedniego rozmiaru biustonosza z fiszbinami

Niezależnie od tego, czy decydujemy się na zakup biustonosza miękkiego, usztywnianego czy stanika z fiszbinami, kluczowym kryterium powinno być dopasowanie odpowiedniego rozmiaru, ponieważ to właśnie on wpływa na komfort i wygodę.

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór bielizny dla amazonek w tym także biustonoszy z fiszbinami. Różne kolory, materiały i wykończenia z pewnością pozwolą Wam wybrać idealny model.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Karolina WB AMOENA - stanik na fiszbinie dla kobiet po amputacji piersi

Koronkowy biustonosz na...

270,00 zł
Koronkowa robota!  Unikalny wzór i najwyższej jakości koronki spełnianą oczekiwania najbardziej wybrednej kobiety. Dzięki wszytym w trójdzielne...
Czarny biustonosz na fiszbinie dla amazonki Karolina Amoena

Czarny biustonosz na...

270,00 zł
Koronkowa robota marki AMOENA! Kobiecość i wygoda w jednym modelu.  Wykończenie w kolorze czarnym nadaje całości pięknego i ponadczasowego looku
Stanik na fiszbinie dla amazonki KAROLINA WB AMOENA (44858)

Stanik na fiszbinie dla...

270,00 zł
Bardzo kobiecy model biustonosza na fiszbinie dla amazonki KAROLINA WB to idealne lekarstwo na przywrócenie utraconej kobiecości. W tej bieliźnie...