Peruki medyczne / Turbany

Peruka medyczna

Zakup peruki często, o ile nie zawsze, wiąże się z bardzo dużymi emocjami. Jak takie zakupy wyglądają w naszych salonach? Czemu uważamy, że wizyta w sklepach takich, jak nasze to forma terapii? 

Co się dzieje, gdy przekraczacie nasze progi?

Witamy Cię uśmiechem. Czasem zażartujemy, aby rozładować emocje.

Następnie wysłuchujemy, z czym do nas przyszłaś. Jakie są Twoje oczekiwania.

Potem kolej na nasze pytania. Musimy wiedzieć, kiedy się chemioterapia się rozpoczęła, jaka chemia jest podawana, jak rozplanowana itp.

Jeśli przyszłaś ‘na zaś”, zanim włosy zaczęły wypadać, bo lekarz, koleżanka z sali szpitalnej doradzili Ci zakup peruki, póki masz jeszcze włosy to kiepski pomysł. Nie słuchaj takich porad. Mierzyć perukę medyczną należy na gołą głowę lub kiedy włosy są już mocno przerzedzone. W innym przypadku może się okazać, że kiedy włosy już wypadną, peruka będzie zjeżdżać z głowy. Przymiarki na własne włosy zrażają, gdyż powstaje efekt „hełmu”. To nie wygląda dobrze i niestety powstaje niechęć do peruki już na samym początku.

Kiedy już Cię wysłuchaliśmy i zadaliśmy istotne dla nas pytania czas na wybór peruk do przymiarek.

Wybór peruk, które chcesz przymierzyć

Oczywiście słuchamy Twoich wskazówek i jak ma być blond bob to będzie. Niemniej jednak dajemy też nasze typy. Ostateczny wybór sama podejmiesz, ale chcemy, żebyś przymierzyła różne opcje.

Zawsze radzimy przyjść z kimś bliskim: serdeczną przyjaciółką, córką, synem, partnerem. To ma bardzo duże znaczenie. Nie zabieraj jednak za dużo bliskich, bo to rodzi problemy w podjęciu decyzji.

Radzimy, podpowiadamy, ale zawsze wybór finalny to wybór nie nasz czy Twoich bliskich, ale Twój.

Najtrudniejszy etap — przymiarka

Kiedy już mamy wybrane modele, czas na najtrudniejszy krok – przymiarki. Jeśli poleją się łzy to pamiętaj masz do tego prawo. Nikt Cię nie będzie pośpieszał. Jeśli w danym dniu to Cię przerośnie poproś nas o odłożenie wybranych peruk. Nie ma zwrotów ani wymian, także musi to być dobry i przemyślany wybór.

Wizyta u nas to nie jest samo dobranie peruki

Niestety opieka onkologiczna w Polsce działa tak jak działa. Dlatego staramy się informować kobiety, jaki będzie cykl wypadania włosów, kiedy to nastąpi, jak się na to przygotować, kiedy kupić perukę itp.

Postaramy się także dać Ci nadzieję i dodać odwagi w tej trudnej walce. „Włosy szybko odrosną” ważne, abyś przeszła przez etap peruki możliwie jak najbardziej komfortowo.

Nigdy u nas nie usłyszysz „to tylko włosy”. Rozumiemy Twoją sytuację i nikt jej nie będzie u nas bagatelizował.

Co Ci oferujemy?

Posiadamy ponad trzysta wzorów peruk w różnych kolorach i długościach takich firm jak Revlon, Tressallure, Envy Hair, Alan Eaton, SimplyBeautiful i Gisela Mayer i wielu innych światowych producentów peruk.

Realizujemy wnioski NFZ na peruki

W wyborze peruki pomoże Ci nasz doświadczony personel od lat specjalizujący się w sprzedaży peruk.

Jest 70 produktów.

Pokazano 1-12 z 70 pozycji

Aktywne filtry