Protezy ADAPT AIR AMOENA

Nowość! Protezy z regulacją wielkości

Idealne rozwiązanie dla Pań z wahaniami wagi.

Najnowsza generacja protez, które pozwalają na zmianę rozmiaru protezy w każdym momencie za pomocą specjalnej pompki. Wysokiej jakości materiały powodują, że proteza jest lekka, przypomina strukturę zdrowej piersi.

Protezy Adpat Air pozwalają wszystkim kobietom, które przez leczenie hormonalne mają często wahania wagi na wyregulowanie protezy w szybki sposób.

To pozwoli zrezygnować z zakupu dwóch czasem na trzech protez, aby w zależności od wagi idealnie wyprofilować sylwetkę.

Protezy Adapt Air są także idealnym rozwiązaniem gdy wyjeżdzamy na wakacje. znacznie ograniczą one  bagaż nie jednej amazonki.

Łatwy sposób regulacji protezy - https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=SasGxCXLIs4&feature=emb_title

Proteza Adapt Air to wysokiej jakości proteza niemieckiej marki Amoena. To proteza, która rozpoczęła prawdziwą rewolucję na rynku protez piersi. W kończy Panie mające wahania wagi mogą spać spokojnie. To rozwiązanie pozwala na idealnie dopasowanie, aby osiągnąć perfekcyjną symetrię sylwetki.

Proteza ADAPT AIR zachwyciła na tyle, że w roki 2020 otrzymała prestiżową nagrodę RED DOT AWARD. W tym roku zachwyca dalej co doceniło - GERMAN DESIGN AWARD. Doskonały projekt produktu przyznane przez Niemców jest gwarantem jakości.

Jak jurorzy uzasadnili swój wybór:

„Protezy piersi Adapt Air mogą być idealnie dopasowane i odwzorowują kobiecą pierś z zadziwiającym realizmem. Rozwiązanie pomaga dotkniętym chorobą kobietom prowadzić normalne, codzienne życie, wolne od stygmatyzacji."

Doceniony, innowacyjny projekt protezy połączony jest oczywiście z niemiecką precyzją wykonania. Zastosowanie specjalnego, lekkiego silikonu pozwoliło o 40 procent obniżyć wagę w porównaniu z tradycyjną protezą w tym samym rozmiarze.

Lekka proteza piersi pomaga zmniejszyć obciążenie szyi i ramion, łagodząc ból pleców. Jest to również ważne dla kobiet z obrzękiem limfatycznym lub osteoporozą po leczeniu raka piersi.

Aktywne filtry