Biustonosze po rekonstrukcji piersi

Biustonosz po rekonstrukcji piersi (biustonosz kompresujący)

Kobiety są coraz bardziej świadome swego zdrowia, coraz częściej się badają, a to umożliwia wczesne wykrycie raka piersi. Leczenie często polega na mastektomii czyli amputacji piersi. Coraz więcej kobiet dotkniętych tym problemem decyduje się na rekonstrukcje piersi.

Po zabiegu rekonstrukcji piersi wskazane jest noszenie specjalistycznego stanika kompresującego. Specjalnie dobrana bielizna pooperacyjna w tym przypadku pozwoli na utrzymanie implantu na swoim miejscu. Dzięki temu unikniemy powikłań po zabiegowych i nie pożądanym efektom zabiegu rekonstrukcji piersi.

Biustonosz po rekonstrukcji piersi (biustonosz kompresujący) - jaki wybrać ?

Po każdej operacji rekonstrukcji piersi potrzebujesz biustonosza kompresującego.

Dlaczego? Wraz z pasem kompresującym nie tylko wspomogą gojenie się tkanek, ale także zapobiega przesuwaniu się ekspandera lub implantu. Jest to bardzo ważne, aby zachować symetrię między zdrową piersią a implantem. Dzięki biustonoszowi kompresującemu (biustonoszowi po rekonstrukcji piersi)  implant nie „podjedzie” do góry zachowując swoje miejsce.

Taka bielizna pooperacyjna to nie zachcianka, ale niezbędny wymóg. Dlatego warto dopytać lekarza jaki powinnaś nosić biustonosz po wykonanym u Ciebie zabiegu. Na przykład czy ma być z pasem czy bez pasa? Wytyczne lekarza są ważne również dla nas.

Staramy się stale poszerzać kategorię biustonoszy po rekonstrukcji (biustonoszy pooperacyjnych) tak, aby każdy znalazł u nas model zalecany przez swojego lekarza.

W naszej ofercie znajdziecie biustonosze po rekonstrukcji piersi marki AMOENA, Z-BRA czy MARENA.

Jakie są zalecenia po rekonstrukcji piersi?

Po zabiegu rekonstrukcji piersi zaleca się regularne doglądanie opatrunków oraz obserwację ran pooperacyjnych. Wszelkie zaczerwienienia i obrzęk powinny zostać skonsultowane z lekarzem. Powrót do normalnej aktywności możliwy jest po upływie co najmniej sześciu tygodni od wykonania operacji.

Kompresujące biustonosze po rekonstrukcji piersi - zadbaj o idealny efekt po zabiegu rekonstrukcji piersi

Bardzo ważny jest odpowiedni biustonosz po rekonstrukcji piersi zarówno ze względu na proces gojenia się rany jak i efekt estetyczny zabiegu.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Biały biustonosz kompresujący Sarah Amoena

Sarah AMOENA biustonosz...

300,00 zł
Profesjonalny biustonosz pooperacyjny. Jego budowa pomaga podtrzymać operowaną pierś. Równomierny ucisk działa przeciwobrzękowo a co za tym...
Czarny biustonosz po rekonstrukcji piersi Sarah Amoena

Sarah AMOENA stanik...

300,00 zł
Profesjonalny biustonosz pooperacyjny. Jego budowa pomaga podtrzymać operowaną pierś. Równomierny ucisk działa przeciwobrzękowo a co za tym...