Bony podarunkowe

Ideą bonów podarunkowych jest zastąpienie materialnego prezentu. Taki podarunek to strzał w dziesiątkę i zdecydowanie bardziej elegancka forma upominku niż wręczenie komuś koperty z gotówką. Bony podarunkowe o różnych wartościach to ciekawy pomysł na prezent dla bliskich osób.
Ile razy brakowało Ci pomysłu na upominek dla bliskiej osoby? Ile razy nie miałeś przekonania do swojego prezentu?

Mamy dla Ciebie pomysł na prezent idealny — bon podarunkowy. Dla Twojej wygody i spokoju ducha wprowadziliśmy trzy bony o trzech wartościach - 50, 100, 200 i 500 zł. Dzięki nim unikniesz nietrafionych prezentów. Jeśli potrzebujesz bonu na inną kwotę, skontaktuj się z nami. Zrobimy dla Ciebie bon o dowolnej wartości.

Do wyboru masz różne wzory kart podarunkowych.

W przypadku naszego sklepu i specyficznego asortymentu, który wymaga przymiarek, taki bon to bardzo dobre rozwiązanie. Bliska osoba sama zdecyduje o idealnie dopasowanym prezencie.

Bonu nie można wymienić na gotówkę, służy wyłącznie do rozliczania, jeśli jednak cena wybranego produktu jest wyższa niż znajdujące się na bonie prezentowym środki, istnieje możliwość dopłaty różnicy gotówką lub kartą płatniczą. Termin ważności możesz ustalić z nami. Jednak jego realizacja powinna nastąpić w danym roku kalendarzowym.

Możesz również wybrać sposób dostarczenia bonu — możemy go wysłać tradycyjną pocztą lub drogą elektroniczną.

Teraz już wiesz, że nasze bony podarunkowe są dobrym wyborem! Wystarczy zdecydować o wartości bonu.

Spraw bliskiej osobie prezent i pozwól, cieszysz się jej trafionym prezentem.

Aktywne filtry